Patroni Przyjaciele Organizatorzy Podsumowanie Regulamin
  III edycja Konkursu Wielkie Malowanie Ortografii 2007

Nagrodzeni nauczyciele

Poziom I-III:

  • I miejsce - Grażyna Młynarska - SP nr 5 w Gdańsku - tytuł: Przyjaciele z Szafarni
  • II miejsce - Danuta Popławska - SP nr 29 w Gdańsku - tytuł: Podróże Orfofrajdka Hel - Fokarium
  • III miejsce - Mirosława Pawlicka - SP nr 69 w Gdańsku - tytył: Nowy kolega w klasie ( o Fromborku)
Poziom IV-VI:
  • I miejsce - Hanna Rybka - SP nr 3 w Pruszczu Gdańskim - tytuł: Przygoda Krzysia w Radzyniu Chełmińskim
  • II miejsce - Adrianna Puchala - ZKPiG nr 12 w Gdańsku - tytuł: ZOO
  • III miejsce - Justyna Belicka - PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim - tytuł: Muzeum w Żarnowcu
Poziom Gimnazjum
  • I miejsce - Elżbieta Jakubowska - Gimnazjum nr 6 we Włocławku - tytuł: Przyjaciele Ortofrajdy z Fokarium na Helu
  • II miejsce - Beata Wąs i Jolanta Zielińska - Gimnazjum nr 12 w Gdańsku - tytuł: Wizyta Ortofrajdka w Muzeum Morskim w Gdańsku
  • III miejsce - Iwona Kaczmarek - Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa w Gdańsku - tytuł: Instytut Problemów Jądrowych w Świerku
Nagrodzeni uczniowie:

Poziom I-III:

I MIEJSCE:
  • Klaudia Klepacka - SP nr 5 Malbork (liczba błędów 1)
  • Aleksandra Murawska - SP nr 5 Malbork (liczba błędów 1)
  • Weronika Grabowska - SP nr 1 Nowy Dwór Gdański (liczba błędów 2)
  • Natalia Szydłowska - SP nr 29 Gdańsk (liczba błędów 2)
  • Krystian Zabczyński - SP nr 52 Gdańsk (liczba błędów 2)
  • Paweł Retzlaff - SP nr 89 Gdańsk (liczba błędów 3)
II MIEJSCE:
  • Alicja Kulawy - SP nr 24 Gdańsk (liczba błędów 5)
  • Weronika Kwiatkowska - SP nr 5 Gdańsk (liczba błędów 5)
  • Marek Miszewski - SP nr 69 Gdańsk (liczba błędów 5)
Poziom IV-VI:

I MIEJSCE:
  • Iga Widłak - Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa Gdańsk (liczba błędów 0)
  • Aleksandra Cherek - PSP nr 4 Starogard Gdański (liczba błędów 0)
  • Jakub Kardaś - SP nr 42 Gdańsk (liczba błędów 0)
  • Paweł Bielski -SP nr 44 Gdańsk (liczba błędów 0)
  • Maciej Dziubek - SP nr 29 Gdańsk (liczba błędów 2)
  • Karolina Kopyść - SP nr 15 Gdańsk (liczba błędów 2)
  • Martyna Puto - SP nr 15 Gdańsk (liczba błędów 2
II MIEJSCE:
  • Magdalena Winiarek - SP nr 15 Gdańsk (liczba błędów 4)
  • Marta Parteka - SP nr 24 Gdańsk (liczba błędów 4)
  • Sedonia Gwiazdowicz - SP nr 15 Gdańsk (liczba błędów 5)
UCZESTNICTWO:
  • Krzysztof Jopek - SP nr 44 Gdańsk (liczba błędów 10)
Gimnazjum:

I MIEJSCE:
  • Mariusz Cegielski - Gimnazjum nr 6 Włocławek (liczba błędów 1)
  • Paulina Kroszel - Gimnzajum Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa Gdańsk (liczba błędów 2)
  • Paulina Gęca - '' nr 12 Gdańsk (liczba błędów 3)
  • Paulina Andrzejewska - '' nr 12 Gdańsk (liczba błędów 3)
  • Paulina Kroszel - Gimnzajum Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa Gdańsk (liczba błędów 2)
II MIEJSCE:
  • Patrycja Piechocka - Gimn. nr 12 Gdańsk (liczba błędów 5)

  www.ortofrajda.pl   www.cen.gda.pl   www.pbw.gda.pl